خانه / Android Games / نسخه اندرویدی بازی GRID Autosport چه زمانی منتشر می شود؟

نسخه اندرویدی بازی GRID Autosport چه زمانی منتشر می شود؟

GRID Autosport Android

بازی GRID Autosport عنوانی زیبا و محبوب در سبک Racing می باشد که نسخه اصلی آن در سال ۲۰۱۴ منتشر گردید و با بازخورد مناسب منتقدان و هواداران رو به رو گشت. هم چنین نسخه iOS این بازی مدتی است که برای دارندگان گوشی های اپل در دسترس بوده و از لحاظ بصری بسیار نزدیک به نسخه کنسولی خود می باشد.

اما پس از انتشار نسخه iOS بازی هنوز خبری از عرضه این عنوان بر روی سیستم عامل محبوب و پر طرفدار Android به میان نیامده است اما طبق گفته استودیو Feral Interactive نسخه اندرویدی این عنوان زیبا نیز در نیمه اول سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد. هم چنین دلیل این تاخیر نیز برخی از مشکلات فنی بازی بر روی سیستم عامل اندروید ذکر شده است که امیدواریم تا فرا رسیدن تاریخ جدید این مشکلات نیز بر طرف گردد.

لازم به ذکر است که بازی GRID Autosport از تکنولوژی گرافیکی Vulkan بهره مند می باشد که این موضوع نشان از گرافیک بالا بازی در نسخه اندرویدی خواهد بود. در هر صورت امیدوار هستیم تا نیمه اول سال ۲۰۱۸ تمامی جنبه های این بازی زیبا تکمیل شده تا بازیبازان اندرویدی از این عنوان جذاب لذت ببرند.

درباره site

حتما ببینید

دانلود بازی احداث کلانشهر Aquapolis. Free city building! v1.41.8 اندروید – همراه نسخه مود

در عین حال که به پرده برداری از اسراسر شکل گیری کره زمین می پردازید، به ساخت یک شهر زیر دریایی همه چیز تمام مشغول شوید. نمره 4.5 برای یک بازی شبیه ساز همه چیز را توصیف می نماید.

نوشته دانلود بازی احداث کلانشهر Aquapolis. Free city building! v1.41.8 اندروید – همراه نسخه مود اولین بار در اندرویدکده پدیدار شد.